Ger en Annet Meerts, Tel.: 077-4746801 Email: ghp.meerts@home.nl Kerkpad 34, 5954 BE BEESEL Mob. tel.: 0651764035
Showuitslagen Yesser
18 augustus 2013: Kampioenschapsclubmatch WSSC Keurmeester: J. Graham  Babyklas 1 VBBeste Baby 28 september 2013:  Internationale Tentoonstelling  Maastricht  Keurmeester: S. Kealy  Babyklas 2 VB 15 december 2013:  Winnershow Amsterdam Keurmeester: Zsolt-Lokodi  Puppyklas 1 VB - Beste Puppy 21 december 2013:  Kerstshow Wijchen Keurmeester: Loch-Romans  Puppyklas 2 VB 8 februari 2014:  Internationale Tentoonstelling Eindhoven Keurmeester: O’Gorman  Jeugdklas 3 Uitmuntend 2 maart 2014:  Martinishow Groningen Keurmeester: Bennink-Smies Jeugdklas 1 Uitmuntend 5 april 2014:  Utrecht Keurmeester: Verrees  Jeugdklas 1 Uitmuntend 20 april 2014:  Internationale Tentoonstelling Goes Keurmeester: Loch-Romans  Jeugdklas 1 Uitmuntend 24 mei 2014:  Baronie  Keurmeester: v.d. Berg  Jeugdklas 1 Uitmuntend 15 juni 2014:  Jachtshow Arnhem Keurmeester: Wilbers-Boerekamp  Jeugdklas 1 Uitmuntend 21 juni 2014:  Uden Keurmeester: Sipke-Kuprijanova Jeugdklas 1 Uitmuntend - Nederlands Jeugd Kampioen 31 augustus 2014:  Clubmatch WSSC Keurmeester: v. Adrichem-Boogaert  Jeugdklas 1 Uitmuntend - Beste Jeugd Reu 28 september 2014:  MaastrichtKeurmeester: Carry Beattie Jeugdklas 1 Uitmuntend 4 oktober 2014:  Ijsselshow Keurmeester: Hochstenbach  Tussenklas 1 Uitmuntend - (RCAC-RCACIB) 18 oktober 2014:  Dortmund Keurmeester: ??  Tussenklas 1 Uitmuntend 1 november 2014:  Bleiswijk Keurmeester: Armstrong  Tussenklas 2 Uitmuntend 21 december 2014:  Kerstshow Keurmeester: Rutten  Tussenklas 1 Uitmuntend 6 februari 2015:  EindhovenKeurmeester: Desserne Tussenklas 2 Uitmuntend 5 april 2015:  GoesKeurmeester: Bezzecchi Openklas 2 Uitmuntend 24 mei 2015:  Arnhem Keurmeester: Wilbers-Boerekamp  Openklas 1 Uitmuntend - (CAC-RCAC-RCACIB) 6 juni 2015:  OssKeurmeester: de Cuyper Openklas 2 Uitmuntend 25 juli 2015:  RotterdamKeurmeester: Gordon-Haran  Openklas 2 Uitmuntend 22 augustus 2015: Mechelen - België Keurmeester: Tino Pehar  Openklas 1 UitmuntendBeste van het Ras(CAC-CACIB-BOB) 30 augustus 2015:  Kampioenschapsclubmatch WSSC AlmereKeurmeester: Lesley Tain Openklas 2 Uitmuntend 26 september 2015:  MaastrichtKeurmeester: Vuchovic Openklas 3 Uitmuntend 27 september 2015:  MaastrichtKeurmeester: Lidjekvist-Borg  Openklas 3 Uitmuntend 17 oktober 2015:  Dortmund - DuitslandKeurmeester: ?? Openklas 1 Uitmuntend
25 oktober 2015: Leuven - Belg Keurmeester: Laverty Openklas 1 Uitmuntend (CAC-CACIB-BOS)
8 november 2015:  BleiswijkKeurmeester: Oliveira Openklas 2 Uitmuntend 18 december 2015:  Kerstshow Keurmeester: Pillement  Openklas 2 Zeer Goed 9 januari 2016:  Turnhout -België Keurmeester: ?? Openklas 1 Uitmuntend - (CAC-CACIB) 23 januari 2016:  EindhovenKeurmeester: Halff-van Boven Openklas 2 Uitmuntend 19 maart 2016:  RijnlandKeurmeester: Bezzecchi Openklas 2 Uitmuntend 9 april 2016:  Utrecht Keurmeester: ?? Openklas 4 Uitmuntend 24 april 2016:  LingenKeurmeester: ?? Openklas 1 Uitmuntend - (RCAC-RCACIB) 4 juni 2016:  BaronieKeurmeester: Verrees Openklas 2 Uitmuntend 19 juni 2016:  MeieryshowKeurmeester: Urek Openklas 3 Uitmuntend
27 augustus 2016: Spanielshow Wommelgem - Belg Keurmeester: ?? Openklas 1 Uitmuntend (RCAC))
3 september 2016:  RotterdamKeurmeester: v.d. Berg Openklas 2 Zeer Goed 24 september 2016:  Maastricht Keurmeester: Leenen-Compen Openklas 1 Uitmuntend - (RCAC-RCACIB-CAC) 25 september 2016:  MaastrichtKeurmeester: Wiberg Openklas 2 Uitmuntend
2 oktober 2016: Hanzeshow Keurmeester: Hutsteiner Openklas 1 Uitmuntend Beste van het ras (CAC-CACIB-BOB-BIG-4)
9 december 2016:  Holland CupKeurmeester: Vidal-Montero Openklas 3 Uitmuntend 27 augustus 2017:  Kampioenschapsclubmatch WSSC BeusichemKeurmeester: Brostram-Berglund Openklas Zeer Goed 9 mei 2014:  Dortmund Duitsland Keurmeester: ??  Jeugdklas 1 Uitmuntend - VDH Europa Jugend Sieger
14 december 2014: Winner Amsterdam Keurmeester: Ramune-Kazlauskate Tussenklas 1 Uitmuntend
2 juli 2017: EchtKeurmeester: Feyaerts Kampioenklas 1 Uitmuntend - (RCAC-RCACIB)
Ger en Annet Meerts, Kerkpad 34, 5954 BE BEESEL Tel.: 077-4746801 - Mob.: 0651764035 Email: ghp.meerts@home.nl
Showuitslagen Yesser
18 augustus 2013: Kampioenschapsclubmatch WSSC Keurmeester: J. Graham  Babyklas 1 VBBeste Baby
21 december 2013: Kerstshow Wijchen Keurmeester: Loch-Romans Puppyklas: 2 Veel Belovend
28 september 2013: Internationale Tentoonstelling Maastricht Keurmeester: S. Kealy Babyklas: 2 Veel Belovend
________________________________________________________________
8 februari 2014: Internationale Tentoonstelling Eindhoven Keurmeester: O’Gorman Jeugdklas: 3 Uitmuntend
15 december 2013: Winnershow Amsterdam Keurmeester: Zsolt-Lokodi Puppyklas: 1 Veel Belovend - Beste Puppy
________________________________________________________________
________________________________________________________________
5 april 2014: Utrecht Keurmeester: Verrees Jeugdklas: 1 Uitmuntend
________________________________________________________________
20 april 2014: Internationale Tentoonstelling Goes Keurmeester: Loch-Romans Jeugdklas: 1 Uitmuntend
2 maart 2014: Martinishow Groningen Keurmeester: Bennink-Smies Jeugdklas: 1 Uitmuntend
________________________________________________________________
________________________________________________________________
14 december 2014:  Winner Amsterdam Keurmeester: Ramune-Kazlauskate  Tussenklas: 1 Uitmuntend
21 juni 2014: Uden Keurmeester: Sipke-Kuprijanova Jeugdklas: 1 Uitmuntend - Nederlands Jeugd Kampioen
24 mei 2014: Baronie Keurmeester: v.d. Berg Jeugdklas: 1 Uitmuntend
________________________________________________________________
31 augustus 2014: Clubmatch WSSC Keurmeester: v. Adrichem-Boogaert Jeugdklas: 1 Uitmuntend - Beste Jeugd Reu
15 juni 2014: Jachtshow Arnhem Keurmeester: Wilbers-Boerekamp Jeugdklas: 1 Uitmuntend
________________________________________________________________
________________________________________________________________
4 oktober 2014: Ijsselshow Keurmeester: Hochstenbach Tussenklas: 1 Uitmuntend - (RCAC-RCACIB)
________________________________________________________________
18 oktober 2014: Dortmund Keurmeester: ?? Tussenklas: 1 Uitmuntend
28 september 2014: Maastricht Keurmeester: Carry Beattie Jeugdklas: 1 Uitmuntend
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
21 december 2014: Kerstshow Keurmeester: Rutten Tussenklas: 1 Uitmuntend
1 november 2014: Bleiswijk Keurmeester: Armstrong Tussenklas: 2 Uitmuntend
________________________________________________________________
6 februari 2015: Eindhoven Keurmeester: Desserne Tussenklas: 2 Uitmuntend
5 april 2015: Goes Keurmeester: Bezzecchi Openklas: 2 Uitmuntend
________________________________________________________________
________________________________________________________________
6 juni 2015: Oss Keurmeester: de Cuyper Openklas: 2 Uitmuntend
________________________________________________________________
25 juli 2015: Rotterdam Keurmeester: Gordon-Haran Openklas: 2 Uitmuntend
24 mei 2015: Arnhem Keurmeester: Wilbers-Boerekamp Openklas: 1 Uitmuntend - (CAC-RCAC-RCACIB)
________________________________________________________________
________________________________________________________________
22 augustus 2015: Mechelen - België Keurmeester: Tino Pehar  Openklas 1 UitmuntendBeste van het Ras(CAC-CACIB-BOB)
30 augustus 2015: Kampioenschapsclubmatch WSSC Almere Keurmeester: Lesley Tain Openklas: 2 Uitmuntend
27 september 2015: Maastricht Keurmeester: Lidjekvist-Borg Openklas: 3 Uitmuntend
________________________________________________________________
17 oktober 2015: Dortmund - Duitsland Keurmeester: ?? Openklas: 1 Uitmuntend
26 september 2015: Maastricht Keurmeester: Vuchovic Openklas: 3 Uitmuntend
________________________________________________________________
________________________________________________________________
25 oktober 2015: Leuven - BelgiëKeurmeester: Laverty  Openklas 1 Uitmuntend(CAC-CACIB-BOS)
8 november 2015: Bleiswijk Keurmeester: Oliveira Openklas: 2 Uitmuntend
9 januari 2016: Turnhout -Belg Keurmeester: ?? Openklas: 1 Uitmuntend - (CAC-CACIB)
________________________________________________________________
23 januari 2016: Eindhoven Keurmeester: Halff-van Boven Openklas: 2 Uitmuntend
18 december 2015: Kerstshow Keurmeester: Pillement Openklas: 2 Zeer Goed
________________________________________________________________
________________________________________________________________
19 maart 2016: Rijnland Keurmeester: Bezzecchi Openklas: 2 Uitmuntend
24 april 2016: Lingen Keurmeester: ?? Openklas: 1 Uitmuntend - (RCAC-RCACIB)
________________________________________________________________
4 juni 2016: Baronie Keurmeester: Verrees Openklas: 2 Uitmuntend
9 april 2016: Utrecht Keurmeester: ?? Openklas: 4 Uitmuntend
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
19 juni 2016: Meieryshow Keurmeester: Urek Openklas: 3 Uitmuntend
________________________________________________________________
27 augustus 2016: Spanielshow Wommelgem - BelgiëKeurmeester: ??  Openklas 1 Uitmuntend(RCAC))
3 september 2016: Rotterdam Keurmeester: v.d. Berg Openklas: 2 Zeer Goed
24 september 2016: Maastricht Keurmeester: Leenen-Compen Openklas: 1 Uitmuntend - (RCAC-RCACIB-CAC)
________________________________________________________________
25 september 2016: Maastricht Keurmeester: Wiberg Openklas: 2 Uitmuntend
________________________________________________________________
2 oktober 2016: HanzeshowKeurmeester: Hutsteiner  Openklas 1 UitmuntendBeste van het ras(CAC-CACIB-BOB-BIG-4)
9 december 2016: Holland Cup Keurmeester: Vidal-Montero Openklas: 3 Uitmuntend
27 augustus 2017: Kampioenschapsclubmatch WSSC Beusichem Keurmeester: Brostram-Berglund Openklas: Zeer Goed
9 mei 2014: Internationale Tentoonstelling Dortmund Keurmeester: ???? Jeugdklas -1 Uitmuntend - VDH Europa Jugend Sieger
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
2 juli 2017: Echt Keurmeester: Feyaerts Kampioenklas - 1 Uitmuntend - RCAC-RCACIB)
________________________________________________________________

Xavi en Yesser

Welsh Springer Spaniels

Xavi en Yesser

Welsh Springer Spaniels